آموزش فن بیان برای وکلای دادگستری

آموزش فن بیان برای وکلای دادگستری

زبان بدن وکلا

زبان تن زبان بدن و یا بصورت کلی تر ارتباطات غیرکلامی به کلیه اداها ژست‌های و حالتها و مدل راه رفتن و نشستن هایافراد اطلاق می گردد که ما به آن زبان بدن یا زبان تن و یا تن گفتار اطلاق می کنیم پروفسور آلبرت محرابیان استاد بازنشسته دانشگاه ucla معتقد است ۵۵% زبان بدن۳۸%آوا و تن صدا و فقط ۷% کلام روی مخاطب تاثیر دارد هرچند این فرضیه مردود است اما در کلیات آن تردیدی وجود ندارد و بسیاری معتقدند اثر نامحسوس زبان بدن بسیار زیادتر از آن است که بتوان حتی تصور آنرا نمود.

برگزاری دوره های آموزش زبان بدن به وکلای دادگستری

بسیاری از وکلای برتر جهان و حقوقدانان و مشاوران حقوقی هم به این مهم اذعان داشته و بنابر همین اصل مهم و با توجه به زبان بدن پوشش و گفتار و استراتژی دفاع خود را تبیین می کنند. وکلا و مشاوران و حقوقدانان کشورمان با مجهز شدن به علم زبان بدن یا زبان تن و ارتباطات غیرکلامی راحت تر می توانند قضات و هیات منصفه و یا اولیای دم را جذب و مجاب کنند.

آموزش فن بیان تخصصی وکلا

قوانین مهم علم زبان بدن یا تن گفت می تواند به سهولت افراد را تحت تاثیر قرار داده و همچنین به روند رسیدگی سرعت غیر قابل باوری ببخشد افزایش درآمد حقوق دانان جوان و یا پیشکسوت را زمینه سازی نماید و زبان بدن و تن گفتار در طرح صلح و سازش هم بسیار می تواند مفید واقع شود.

با زبان بدن حرفه ای به پیروزی در پرونده های قضایی خود برسید.

زبان بدن و تن گفتاری که حقوقدانان بکار می برند بسیار مهم است و می تواند موکل را وادار به قبول و یارد وکیل نماید. این اطمینان موکلین و ارجاع پرونده های مختلف متعدد رابطه عمیق و معنا داری با زبان بدن و یا زبان تن و تن گفتار وکیل دارد. پوشش و ژست‌های وکیل از مدل نگاه تا زبان بدن گفتار و دست دادن و…. چی همه و همه ساختار بیرونی وکیل یا مشاور حقوقی را تشکیل می دهد سایت زبان بدن براساس کتاب فن دفاع حرفه ای برای وکلای دادگستری و زبان بدن قصد دارد رسالت خود را ب ای أموزه های زبان بدن انجام دهد. یادتان باشد هیچ چیز هیچکس هیچ رفتار گفتار و حتی پنداری آنگونه که به نظر می‌رسد نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *