جوایز طلایی برند های معروف دنیا بابت چیست؟

جوایز طلایی برند های معروف دنیا بابت چیست؟

جوایز طلایی برند مانند خودرو های گران و اپل x یا… بابت چیست؟

گزینه های انحرافی :
لطفاً فریب نخورید.
امروز شاهد تبلیغات گسترده هستیم که ۵۰ سال پیش برای فروش بلیط های بخت آزمایی مورد استفاده قرار می گرفت.
یک اتومبیل پر از اسکناس
یک ویلای رویایی
یک سال مصرف
یک عمر حقوق

یادتان باشد که اپل x هشت میلیون تومان است و چه کسی از موبایل یا خودرو مجانی بدش می آید اما هزینه چنین ولخرجی های از کجا باید تأمین شود. آری از کجا و به چه قیمتی؟
سوال این است.

کارآفرینی و درآمدزایی به چه قیمتی و از کجا باید تامین شود؟

کسب و کاری که قرار است با ۳ تا ۵ میلیون و با ایده دیگران سرانجام پیدا کند آیا به موفقیت منتهی خواهد شد؟
ما همیشه دنبال سهل‌ترین راه ها هستیم اما باید این را بدانیم راه های رو و دور زدن و نزدیک راهی به سوی تباهی است.
تباهی؟

لطفاً و حتماً به دنبال جست‌و‌جوی راهکار درست باشید نه یک شبه ثروتمند شدن.
متأسفانه سردرگمی در کسب علم و دانش و هوش مالی دست مایه افراد بی تخصص و شیادی برای فریب نسل جوان و تشنه دانش شده که با نشان دادن سراب مارا به ناکجا آباد رهنمون می کنند.
لطفاً بجای دور ریختن منابع مالی خود به جیب افراد شیاد و کلاهبردار تحت عنوان آموزش مجازی و یا راه های کسب ثروت و هوش مالی با متد نشان دادن یک خودروی لوکس به دنبال حقیقیت باشیم.
لطفاً با بررسی عمیق در مسائل مالی به روش های جدید و رسیدن به واقعیت تبدیل ها و درک هوش مالی واقعی باشید یا کسب موفقیت و نه سراب موفقیت.
به شدت معتقدم که استدلال کارآفرینان برتر جهان و ایرانی در کلاسهای هوش مالی با چشم بندی و آسانسوری و یا با جوایز اغوا گرانه محقق نشده است هرگز به‌واسطۀ مجموعه‌ای از چشم‌بندی‌های قرن بیستم و یا بیست و یکمی شما ثروتمند نمی‌شوید.
اما چه باید کرد.

لطفاً با واقعیت های مفروض روز دنیا به درستی روبرو شویم و آنرا درک کنیم. چرا که به نظر می رسد این روش به کسب و کار و کارآفرینی و تولید و اشتغال کمک می‌کند. اما روش چنین کاری را آزادانه و دل‌ بخواهانه نمی توان انجام داد و با روش‌های آموزشی کسب و کار امروز جامعه هم اختلاف فاحش دارد. روش، پژوهش و تحقیق و ترتیب و نحوۀ گردآوری تجربیات کارآفرینی و مخصوصاً تلقی از ترتیب تجربیات گذشته می تواند بما کمک کند تا به صورت مؤثرتری کارآفرین شده و کسب ثروت نماییم.

تجربیات کارآفرینان برتر جهان ادبیات خاص خود را دارد و تنها در طول زمان آن‌ها را می توان صیقل داده.
یادتان باشد برای پیش‌برد مباحث و کارآفرینی، روش، وحدت رویه ها، در ذهنیت سازی و بحران‌سازی حلقه های مفقوده است که اساساً نیازمند ایجاد واژگان جدیدی در این وادی هستیم؛ واژگانی که متضمن معانی متعارف و مرسوم دربارۀ روش اشتغال کسب و کار و اشتغال نیستند.
شاید باید بگویم که یکی از نتایج مهم و آثار چنین استراتژی تغییر فرهنگ در کشورمان و جوانان باشد.
یادمان نرود که فرهنگ به عنوان یک وعده صبحانه استراتژی را می بلعد و مازیار میر می گوید همان فرهنگ و برای نهار و شام هم دیگر ارکان آموزش برنامه ریزی و مدیریت و رهبری را هم خواهد بلعید.
متأسفانه آموزش‌ها و فرهنگ سازی ثروتمندسازی یک شبه ریشه ای کارآفرینی و فرهنگ کارآفرینی را در این مملکت خشک خواهد نمود و جوانان را مأیوس خواهد نمود.
ما برای تغییر این فرهنگ باید با اطلاع رسانی جوانان را آگاه کنیم.
استاد کسب و کارتان کیست و چه کار کرده و چندساله است و چند سال در این کسب و کار است.
و اساساً این کسب و کار چطور متولد شده چقدر از قوانین اطلاع دارند و چقدر بخاطر عدم دانش ضربه خورده اند فقط یادتان باشد مدرس و مشاور کسب و کار ناسا در ایران زیاد شده استعلام کنید.
ناسا شعبه ای هم به تازگی در علی آباد کتول افتتاح نموده است.

دکتر مازیار میر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *