کارآفرینی یا کلاهبرداری هوشمندانه

“کارآفرینی یا کلاهبرداری هوشمندانه” قفل است کارآفرینی یا کلاهبرداری هوشمندانه

کارآفرینی موفق شویم

اگر میخوای ماهانه بالای ۴و یا ۵ و یا ۶ میلیون  یا خیلی خیلی بیشتر درآمد داشته باشی بیا پی وی تا بهت یه کار با درآمد بسیار بالا معرفی کنم…. آموزش مجازی و مدرک فروشی و بعد معرفی به کار های آنچنانی با حقوق های آنچنانی آیا واقعیت است یا سرابی واهی و….   آیا اساساً این مطالب درست است یا فقط پروپاگاندای دیگری است اگر علاقمند به دانستن جواب این سوالات هستید لطفا با ما همراه شوید.

کلاه برداری هوشمندانه

متاسفانه یا خوشبختانه امروزه تغییرات با آهنگی بسیار پرتابگر از دیروز و کمتر از فردا رخ می‌دهد.

تغییرات فناوری و به دنبال آن تغییر در دیگر جنبه‌های زندگی، افزایش روزافزون وابستگی متقابل انسانهاو کشورها و حتی ملل، تمرکززدایی جوامع و نهادهای موجود که به دلیل گسترش فناوری اطلاعات، شتاب بیشتری یافته‌است، تمایل روزافزون به ثروت و قدرت و عنوان و حتی درست کردن رزومه های آنچنانی را در افراد تقویت و. تشدید می کند.

حال با همه این مطالب شاید بد نباشد نکاتی جالب را هم از آینده باهم مرور کنیم.

آری آینده اساساً دارای عدم قطعیت و قاطعیت است. مثلا روز مدرک دیپلم و مدرک لیسانس و مدرک فوق ثروت استخدام و خوشبختی و… را برای ما به ارمغان می آورد اما امروز خیر.

با این همه آثار و رگه‌هایی از اطلاعات و واقعیت‌ها که ریشه در گذشته و اکنون دارند، می‌توانند رهنمون ما به آینده باشند. ادامهٔ «تصمیم‌گیری صرفاً چندین آینده محتمل بر اساس تجارب گذشته»، غفلت از رصد تغییرات آتی را در پی خواهد داشت و با تلخکامی روبرو خواهیم شد. یادتان باشد کلاهبرداری و کلاهبرداران امروز و. دیروز و فردا با تکیه بر همین اصول قابل رد یابی و شناسایی هستند

هرچند باید اذعان نمود که عدم قطعیت نهفته در آینده برای برخی، توجیه کنندهٔ نداشتن دور اندیشی آنان است و برای عدّه‌ای دیگر منبعی گرانبها از فرصت‌ها اما یک تکنیک همیشه در نسل بشر کارگر واقع شده است و آن این است دروغ هرچه بزرگتر باور آن ساده تر و سهل تر خواهد بود .

کلاهبرداران امروزه از این تکنیک بسیار استفاده می کنند مثلا عزیز دلی با عنوان مشاور باندهایی برتر جهان با سن کم و تجربه کمتر لاف و ادعایی همه چیز را دارد یادتان باشد شما امروز با چرخی در اینترنت عکس فیلم جوایز متعدد را می توانید براحتی بخرید یا با دادن قالی و سکه می توانید عکس بگیرید تعریف بخرید یا جایزه بهترین…. را از آمریکا و اروپا بگیرید اما آیا این مطالب اساسا درست است.

طرح های کارآفرینی در ایران

برخی از این افراد به اصطلاح کارآفرین فقط کارآفرینی پوششی برای سر کیسه کردن مردم و جوانان است.

دوستان و سروران گرامی لطفا این افراد و کانالها و تبلیغات را برای ما ارسال کنید تا بتوانیم در مقالات بعدی ترفندها و تکنیکهای آنها را معرفی کنیم تا حداقل آنقدر مردم فریب این افراد شیاد و کلاهبردار را نخورند.در کار و تحصیل و حتی ازدواج شکست نخورند.

یکی از این افراد شیاد و کلاهبردار که با اعداد میلیونی و با ترفند تروا و پروپاگاندای بزرگ در زمینه های مالی و اموزشی درآمد زایی های ۱۰ و یا ۲۰ و یا ۳۰ برابری افراد را تهییج می کنند دقیق که میشویم میبینیم این افراد نه تجربه دارند نه سنشان به این حرفها می خورد این افرارد  عمدتا خود را منتور و یا حتی کوچ می دانند اما…

یادمان باشد منتور  استادی است که راه را رفته  و به موفقیت رسیده است نه فردی که نه راه را می شناسد نه مقصد را و نه موفقیتی کسب کرده الا خالی کردن جیب من و تو…. یادتان باشد هیچ چیز هیچکس هیچ رفتار گفتار و پنداری آنگونه که به نظر می‌رسد نیست.

مازیار میر مشاور و تحلیلگر

جالب اینکه برای اینکه مطمئن بشم طرف کلاهبردار به اسم و برای دو مرحوم با این طرف تماس گرفته شد و ایشان از یک خطر بزرگ برای میت و باز شدن بخت ایشان به زودی پرده برداشتند.

من واقعا حرفی برای گفتن ندارم لطفا کمتر فریب این افراد شیاد را بخورید من باطل سحر و خرافه رایگان دارم بله رایگان عقل خودمان اخه دوست تحصیل کرده عزیز عقل هم خوب چیزی است. لطفا یکم فقط یکم منطقی و عاقل باشیم. هیچ چیز هیچکس هیچ رفتار گفتار و کردار و پنداری آنگونه که به نظر می رسد نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *